Danış Madencilik

Danış Madencilik , 2012 yılında Sarıyer Ayazağa Bölgesinde bünyesine kattığı Maden Ocağıyla Madencilik sektörüne giriş yapmıştır. Danış Grup ailesinin bir üyesi olan Danış Madencilik günümüze kadar büyümeyi ve genişlemeyi sürdürmüştür. Bölgenin asfalt ve hazır beton için ihtiyacı olan agreganın uygun kalite ve koşullarla teminini sağlamaktadır. Üretimde bulunan tesisi ile günlük 10.000 Ton üretim kapasitesine sahiptir. İnşaat sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle maden sektöründeki faaliyetlerini devam ettirmekte olup inşaat, hazır beton, asfalt üretimine de agrega üretimiyle birlikte devam etmektedir.

İlkelerimiz

  • Yasalara Uygun
  • Çevreye Duyarlı
  • İnsana Önem Veren

Misyon

Yasalara uygun, çevreye duyarlı ve insana önem veren; müşteri memnuniyetini esas alan, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve faaliyetlerinde uygulamayı amaçlayan bir felsefeyle,  ülkemiz için yüksek katma değer sağlayacak bir şekilde üretim gerçekleştirebilmektir. Tüketiciye yüksek nitelikli ve küresel standartlarda agrega sunmak, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak, müşteri ihtiyaçlarını en doğru ve en hızlı şekilde karşılamak, dinamik, sürekli gelişen, eğitimli ve deneyimli personel ile hizmet sunmak, ürün ve hizmetlerinin güven ve kalitesinden yönetim ve çalışanlarıyla bir bütün halinde sorumlu bir kurum kültürü oluşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Misyon

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda uluslararası kalite standartlarında iş yapan, uluslararası çevrede tanınan, ulusal ve uluslararası işbirliği fırsatlarını değerlendirerek büyüyen bir kuruluş olmaktır. Bu vizyonu, eğitime ve teknolojik donanımlara yapacağımız yatırımlarla gerçekleştirebileceğimize inanıyoruz. Yerkürenin oluşumu ile milyonlarca yıl süren kalker ve kum taşının en kalitelisini işleyerek agreganın en kalitelisini, Türk insanının hizmetine sunmak, Türkiye’yi kaliteli ve yüksek kapasiteli agrega ile buluşturmak, ürün ve hizmet kalitesiyle, Türkiye agrega sektörünün lider kuruluşu olmayı sürdürmek, tüketiciye doğru agregayı en kolay ve en hızlı şekilde, koşulsuz tüketici memnuniyeti prensibiyle ulaştırmak, etkin ve güvenilir hizmetiyle, müşterilerin zamandan ve nakitten tasarruf etmelerini sağlamak, tüm çalışanlarının katılımıyla, müşterileri için, toplum için olumlu değerler üreten bir kuruluş olmak prensibimizdir.